FORUM OYUNCU BİLGİSİ,OYUN FORUMU

Orjinalini görmek için tıklayınız: Assasins Creed Origin’s
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Assasins Creed Origin’s
Ubisoft’un geliştirmiş olduğu Assasins Creed serisi, günümüzde halen daha kullanıcılarının beklentilerini vermeye devam eden yapıya sahip. Özellikle de Assasins Creed Origin’s üzerinde de bunu çok net görebiliyoruz. Genelde 1 sene aradan sonra yeni oyunlarını piyasaya süren Ubisoft, günümüz içinde E3 bünyesinde Teknosa sponsorluğunda bu oyunu duyurmuştur. Aynı zamanda ilk tanıtım videolarını da paylaşan firma, oyuna olan talepleri şimdiden fazlasıyla almaya başlamış ve bu uğurda beklentileri de vermekte olduğunu görüyoruz.
Assasins Creed Origin’s Oyun Hikayesi
Geçmiş tarihleri en iyi şekilde göreceğimiz Assasins Creed Origin’s oyununda 3000 yıla kadar uzanan Mısır tarihinin olduğu dönemlerde geçmektedir. Bu konuda özellikle Brotherhood’da olduğu gibi Assasins birlikteliğini ve mücadelelerini sıkça görebileceğiz. Aslında bu oyun bu kardeşliğin nasıl kurulduğuna dairde bir rehber olmakla beraber, ilk aşamaları hakkında da konuları içeriyor.
Assasins Creed Origin’s içeriğinde deve ulaşımı mümkündür. Aynı zamanda ata binerekte, harita üzerinde uzun yolculuklara da çıkabileceğiz. Karakterimiz yay kullanabildiği gibi, kılıç ile kalkanı tutarlı şekilde kullanmakta ve klasik suikastçı gibi pek çok özel yeni hareketleri de yine Assasins Creed Origin’s içeriğinde görebiliyoruz.
Assasins Creed Origin’s Oyun İçinden Bazı Detaylar
Oyun içerisinde gerçekçilik ve o dönemde olması gereken pek çok konu bütünlüğünü de görebilmekteyiz. Piramitlerin oluşu, şehir merkezler, ufak çaplı kasabalar ve o dönemin Mısır askerleri de kaliteli bir grafik ile tasarlanmıştır. Tamamen çöl havası ve doğasının da yansıtılmakta olduğu bu oyun içerisinde, karakterimiz yüzebilme özelliğine de sahiptir. Hatta timsahlarla nehir içerisinde yaşadığı mücadele ve bazı kayık kullanımlarını da yaparak, çeşitli kullanım özelliklerinin geldiğin görebiliyoruz. Kılıçları sallama, mızrak kullanma ve oku birden fazla atma gibi çeşitli özelliklerde yine Assasins Creed Origin’s oyununda karşımıza çıkan oynayış modelleri olarak görülüyor.
Derin bir tarihe sahip olan oyunun 27 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürüleceğini ekleyebiliriz. PC dahil, PS4 ile Microsoft Xbox One için oyunun piyasaya sürüleceğini ve bu bağlamda iyi bir Assasins Creed Origin’s kalitesini deneyim açısından alabileceğinizi de söyleyebiliriz.