Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
İbrahim Çevrük http://ibrahimcevruk.com/


#1
PHP DERSLERİ
            Teknolojinin hızla geliştiği 21.yy’da gelişmeleri yakından takip etmek için bilgisayar kullanımı çok önemlidir. Bütün bilgilere internet üzerinden bir tıkla ulaşabilmekteyiz. Birçok bilgilere birbirinden farklı sitelere bilgisayar sayesinde ulaşabiliriz. Bu gezindiğiniz sitelerden birini neden siz yapmayasınız ki? O beğendiğiniz yapmak istediğiniz sitelerden herhangi biri bizim derslerimize katılarak yapabilirsiniz. Hiç bilgisi olmayan birine bile sıfırdan site kurulumu öğretebilmekteyiz. Php Derslerini sıfırdan öğrenmek isteyen kişilere kaynak olmayı hedefliyoruz. Php öğrenmek için öncelikle temel bilgisayar kullanma bilgisine sahip olmak gerekir. Temel bilgisayar bilgisinin üzerine php dersleri verilebilir. Php öğrenmek isteyenler için dersleri başlangıç, orta, ileri seviye diye sınıflandırdık.
Php Dersleriweb programlamada önemli bir yeri olan, açık kaynak kodlu ve gelişmekte olan bir dildir. Çok daha detaylı bir şekilde sitemizdende bu konuda bilgi alabilirsiniz websitemiz: http://ibrahimcevruk.com/ iletişim formlarından da aklınıza takılan soruları sorabilir en kısa sürede sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Php’nin bu özelliği birçok bil programına göre onu daha kullanışlı ve tercih edilir konuma getirmektedir. Bu sitede öğrendikleriniz sayesinde fonksiyonel ve dinamik web sayfaları tasarlayabilirsiniz. Php çalışmaya başlayabilmek için öncelikle sizlere HTML/ XHTML ve JavaScript bilgileri verilmektedir. Bu konuları öğrendikten sonra php derslerine başlayabilirsiniz. Bu konudaki eksiklerinizi diğer diller üzerine yaptığımız bilgi sitelerinden ve internet aracılığı ile tamamlamalısınız. Php: HypertextPreprocessor kısaltmasıdır. Sunucu tabanlı olarak çalışan program, kodları derleyen, çalıştıran sunucudur. Birçok veri tabanına uyumludur. Bunlar:
·       MySQL
·       Oracle
·       ODBC
Php, ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılımdır. En çok da MySQL veri tabanı ile birlikte çalıştırılır. MySQL veri tabanı tıpkı Php gibi açık kaynak kodludur ve gelişmeye açık bir programlamadır. Gelişmeye imkan tanır. Büyük ve küçük sitelerde tercih edilir.
Php Derslerimiz sayesinde  site programlamada başarılı olabileceksiniz. Site programlamada bir çok ders etkiliyken bizim php’yi seçmemizin temel nederni, windowslinux gibi birçok platfromda çalışmasıdır. Php tüm sunuculara uyumlu, ücretsiz ve kolay öğrenilen ve kullanılması kolay bir programlamadır. Ankara’da pek çok kurs mevcuttur. Ancak bizleri tercih ettiğiniz zaman Php ve ihtiyacınız olan pek çok dersi daha uygun fiyatlara alabilmektesiniz. Haftanın hemen hemen her günü birkaç tane grup açılmaktadır. İster haftaiçi ister haftasonu istediğiniz gruplara başlayarak Php derslerine başlayabilirsiniz.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiHakkımızda
  OyuncuBilgisi.com sitesi tüm dünyaya açık olan geniş bir teknoloji paylaşım platformudur. Bu forumda kurallara uyduğunuz sürece istediğiniz kadar konu açabilir, bilgi paylaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Forumumuzda konu açmak tamamen ücretsizdir.  

  www.OyuncuBilgisi.com

           Yer Sağlayıcımız
  ŞekerShell Hosting, VPN, Dedicated, Sunucu