Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Dondurulmuş Meyveler İmdadınıza Yetişiyor


#1
Dondurulmuş Meyveler İmdadınıza Yetişiyor
Hamile bir eşiniz var ve siz o aşerir de farklı bir şeyler ister diye mi endişe ediyorsunuz? O zaman bu endişenizden kurtulabilirsiniz. Örneğin eşiniz ne aşerebilir? Frenk üzümü, kiraz, frambuaz? Peki bu meyvelerin mevsimi olmadığı zaman ne yapacaksınız? İşte o zaman bizimle iletişime geçeceksiniz. Sizin için dört mevsim dondurulmuş meyve satışımız bulunmaktadır.

Mevsiminde hasadı yapılan meyveleri sağlık koşullarına en uygun şekilde donduruyoruz. Böylece kiraz tazeliğinden hiçbir şey kaybetmemiş oluyor. Bu da ne zaman isterseniz satın alabileceğiniz anlamına geliyor. O halde hemen Ortaköy'de hizmet verdiğimiz dükkanımıza uğrayabilir ya da doğrudan telefonla sipariş vererek kiraz satın alabilirsiniz.. Web sitemizi ziyaret ederek satışını yaptığımız diğer organik ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Her Mevsim Organik Sebze Satışı
Yediğiniz ve içtiğiniz her şeye dikkat etseniz bile bazen işin ucu kaçabilir. Örneğin dışarıda yemek yediğinizde kullanılan malzemelerin organik olup olmadıklarını bilemezsiniz. Ayrıca evinize almış olduğunuz ve organik gibi görünen sebzeler de organik olmayabilir. İşte bu durumda yapılması gereken şey belli. Eviniz için bizimle iletişime geçecek ve organik sebze, yeşil erik, mango gibi siparişlerinizi vereceksiniz.

Bursa ve Antalya'da kendimiz tarafından yetiştirilen tüm ürünlerimiz web sitemizde sizin için sergilenmiş durumda. Önce oradan nelere sahip olduğumuzu kontrol edebilir ve daha sonra sipariş verebilirsiniz. Sizin için yeşil erik, karpuz ve benzeri meyvelerin de satışını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca İstanbul ve çevre illerinde bizi tercih eden yüzlerce restoran ve kafenin bulunduğunu da söylemeliyiz.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiHakkımızda
  OyuncuBilgisi.com sitesi tüm dünyaya açık olan geniş bir teknoloji paylaşım platformudur. Bu forumda kurallara uyduğunuz sürece istediğiniz kadar konu açabilir, bilgi paylaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Forumumuzda konu açmak tamamen ücretsizdir.  

  www.OyuncuBilgisi.com

           Yer Sağlayıcımız
  ŞekerShell Hosting, VPN, Dedicated, Sunucu