Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Pes18


#1
Pes18
Futbol meraklıların büyük bir ilgi ile takip ettikleri Pes18 serisi, bu sezon içerisinde de önemli geliştirmeleri sağlayacağa benziyor. Konami tarafından geliştirilen oyun, pek çok yeni özellikleri barındırmakla beraber, çeşitli geliştirmeleri de bünyesinde barındırıyor. Daha önceden bilinen temellerin üzerine yine etkili şekilde geliştirmelerin sağlandığını ve önemli tasarımlarında Pes18 üzerinde görebileceğimizi umut ediyoruz. Oynayış şekilleri dahil olmak üzere, konsollardaki versiyonları ve PC üzerinde oyun 14 Eylül 2017 yılında piyasaya sürüleceği de duyurulmuştur.

Pes18 Hakkındaki Bazı Detaylar ve Geliştirmeler
Önceki serilerine göre Pes18’in daha iyi yapay zeka sistemlerine ve fiziksel motora sahip olacağı bilgileri aktarılmıştır. Özellikle de oyuncuların etkileşimi, saha üzerinde gelişen olaylarda bunlar arsında yer alıyor. Futbolcuların daha aktif yapıda olmaları, kontrollerinin daha tutarlı olması, gerçek hayata odaklı davranış biçimleri de yine Pes18 üzerinde görülmesi beklenen geliştirmeler arasındadır. Hareketleri, mimikleri, duyguları ve yaşadıkları sevinçlere kadar aynı zamanda taraftarla ile olan etkileşimlerinde önemli derecede Pes18 üzerinde görülebileceği de görülüyor.
Aynı zamanda kontrol sistemi alanında da bazı yenilenmelerin yapılacağı da aktarılmıştır. Yenilenmeler, oyucuların futbolcuları daha akıcı şekilde yönetebilmelerini sağlıyor. Buna ek olarak, yeni müzik eklentileri, görsel tasarım için düzenlenen resimler, daha kaliteli futbolcu tasarımları ve arayüzlerde yine Pes18 üzerinde var olan geliştirmeler arasındadır.

Pes18 Üzerindeki Daha İyi Eklentiler ve Yenilikler
Futbolcuların top ile olan etkileşimi, saha üzerindeki kontroller üzerinde gerçekçilik hususlarının ön plana çıktığı görülüyor. Futbolcuların topu saklama, çalım, hücum etme ya da diğer aktiviteleri üzerinde küçükte olsa önemli değişimler söz konusu olmaktadır. Ayrıca yeni olarak eklenen planlı top sürme teknikleri de ön plana çıkan diğer önemli geliştirmelerdir.
Fiziksel motor üzerinde geliştirmeler Pes18’in çıkışını daha da heyecanlandırıyor. REAL + Touch özelliğinin olması, futbolcuların top üzerindeki hakimiyeti sağlama için yapacakları davranış modellerini belirliyor. Yani futbolcu top ona geldiğinde, göğsü ile topu kontrol edebilmekte, kafasıyla ya da bacak kısmının bazı bölümleriyle kontrolü daha etkin şekilde ele alabilmektedir. Pes18’in özellikle de Pes17’den sonra yenilik ve geliştirme isteyenler için önemli bir sisteme sahip olacağını görebiliyoruz. 
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiHakkımızda
  OyuncuBilgisi.com sitesi tüm dünyaya açık olan geniş bir teknoloji paylaşım platformudur. Bu forumda kurallara uyduğunuz sürece istediğiniz kadar konu açabilir, bilgi paylaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Forumumuzda konu açmak tamamen ücretsizdir.  

  www.OyuncuBilgisi.com

           Yer Sağlayıcımız
  ŞekerShell Hosting, VPN, Dedicated, Sunucu