Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Blackwake


#1
27 Şubat 2017 yılında piyasaya sürülen Blackwake oyunu, gemi savaşlarını seven, korsanlarla mücadeleyi arayanlar için oldukça biçilmez kaftan olarak üretilmiştir. Bu alanda oldukça çeşitli geliştirmelere sahip olan oyun, limanlar, deniz ve gemiler üzerindeki savaşları konu edinmektedir. Kılıç, top ve barutlu silahların temel olarak kullanıldığı oyunda, korsan mücadeleleri, gasplar ve pek çok heyecanı da hissetmek mümkündür. Ayrıca Multiplayer FPS oyunları içinde tasarlanan Blackwake oyunu, oyuncuların çeşitli beklentilerini vermekle beraber, Steam üzerinde yapılan oyda 9/10 oy alarak, istekleri de karşılamıştır.
FPS Türü ve Online Oynama
Temelde Blackwake’in online olarak oynanabiliyor olması, oyunun daha fazla tercih edilme sebepleri arasına yerleşiyor. Öyle ki takım dayanışmaları ile diğer oyuncuların gemilerine saldırılar düzenlenebilmekte ve bu bağlamda önemli çarpışmalar da görülebiliyor. Aynı zamanda müzik eklentilerin beklentileri vermesi, seviye yükselme için yapılan atılımlar ve daha iyi ses efektlerinin düzenlenmesi de Blackwake oyununda gelen artı özellikler arasında yerini almaktadır.
Oyun İçi Bazı Eklentiler ve Geliştirmeler
Blackwake, gemi savaşlarının konu alındığı ve takım halinde mücadelelerin yapıldığı savaş oyunu olmaktadır. Online olarak oynanabilme özelliği de bunun bir artısıdır. Birleşik Krallık, Fransa ya da korsanların olduğu çeşitli bayraklar, kimin hangi tarafta olduğunu en güzel şekilde sağlıyor. Özelikle de hava koşullarının etkin bir şekilde sağlanması, yağmurlu havalarda gemilerin daha fazla sarsılması ve gerçekçilik hususlarının ön plana çıkması da Blackwake oyunu için geliştirilmiş seçenekler arasında yerini alıyor.
Gemiler ise, dönemin büyük savaş gemilerini barındırmaktadır. Aynı zamanda oyuncuların kendisi topları ateşleyerek, düşman gemiye saldırıda bulunabiliyor. Fakat bunu yaparken, karşı taraftan bir oyuncunun barutlu silahı ile aniden vurulmamaya da özen göstermelisiniz. Gemiler yaklaştığı vakit, kılıçlar çekilmekte ve gemiler arasında önemli savaşlar yine kaptan ve mürettebatı tarafından yapılmaktadır. Bu bağlamda eğer denizlerde vakit geçirmeyi ve korsanlarla mücadele etmeyi istiyorsanız, Blackwake oyununu tercih edebilirsiniz.
Gemiler savaş sırasında ya da şiddetli fırtınalar dolayısı ile hasar görebiliyor. Bunun için adaların olduğu sakin denize çekerek geminizin yelkenlerini, demirlerini, hasarlı noktalarını da kendiniz tamir etmeniz gerekiyor. 
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiHakkımızda
  OyuncuBilgisi.com sitesi tüm dünyaya açık olan geniş bir teknoloji paylaşım platformudur. Bu forumda kurallara uyduğunuz sürece istediğiniz kadar konu açabilir, bilgi paylaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Forumumuzda konu açmak tamamen ücretsizdir.  

  www.OyuncuBilgisi.com

           Yer Sağlayıcımız
  ŞekerShell Hosting, VPN, Dedicated, Sunucu