Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Echo of soul Phoenix


#1
Nfinity Games kapsamında yer alan Echo of soul Phoenix oyunu, MMORPG oyun türlerini sevenler için oldukça etkili bir içeriğe sahip olarak karşımıza çıkıyor. Kendi içerisinde pek çok yeniliği barındıran oyun, Amerika üzerinde, Avrupa ve Asya ülkelerinde oynanan ve bilinen bir oyundu. Türkiye üzerinde de piyasaya sürülmesinin ardından, oldukça geniş kitlelere hitap ettiğini ve tercih edilen oyun modeli olduğunu da görebiliyoruz.
Oyun, MR. Blue tarafından geliştirilmiştir. Kore’de merkezi olan oyun, çok yüksek bir derecede özelikle gerektirmeden oynanabilmektedir. Ayrıca grafik ve oynayış biçimi açısından da beklentileri veren ve hafif manga ve fan-art yapımları da andıran içeriği ile özgün oyun modeli olduğu da söylemek mümkündür. Karakter tasarımlarının farklı olması, ortam, harita ve çeşitli yaratıkların olduğu oyunda, kendinize ait karakterinizi pek çok aşamadan geçirterek, geliştirebilir ve yükseltebilirsiniz.
Echo of soul Phoenix Yayını ve Güncellemeler
Oyunun genel modeli, karakterlerin oyun içerisinde daha iyi mücadele edebilmelerini sağlama amacını taşır. Bu yüzden de yapılan geliştirmeler neticesinde, daha iyi seviye geliştirme ve eşya kullanımları alanında da güncellemelerin sağlandığını görüyoruz. Özellikle de Echo of soul Phoenix oyunu içerisinde adil şekilde oyuncuların temelli bir oyun oynama olanaklarının da geliştirildiğini görebiliyoruz.
Oyun doğrudan takım mücadeleleri arasındaki rekabeti değil, takımların bir arada ele alarak, birlikte seviye atlama mantığına dayanır. Bu yüzden tek ya da birkaç harita üzerinde beşerli takımların birbirini yok etme düzenin barındırmamaktadır. Echo of soul Phoenix’inde MMORPG kategorisinde olarak, yapımcılarının bu alandaki ektiyi arttırarak, oyuncuların bu alandaki ihtiyaçlarını da karşılamak istediklerini ayrıca belirtmişlerdir. Oyuna ait olarak tanıtım videoları ve oyun içi oynayış videoları da izlenebilir.
PRG Türüne Yeni Heyecan
Echo of soul Phoenix oyunun Ramazan ayı tarihine çıkma planları ile piyasalarda bulunması, oyunun MMORPG servisi üzerinden, daha heyecanlı bir deneyim getirmesi amaçlanmaktadır. Özelikle de Türkiye dahil, Azerbaycan ülkelerinde hissedilen bazı eksikliklerden sonra Echo of soul Phoenix oyunun, oyuncuların beklentilerini karşılayacağı da ön görülen tesitler arasında yer alıyor. 
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiHakkımızda
  OyuncuBilgisi.com sitesi tüm dünyaya açık olan geniş bir teknoloji paylaşım platformudur. Bu forumda kurallara uyduğunuz sürece istediğiniz kadar konu açabilir, bilgi paylaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Forumumuzda konu açmak tamamen ücretsizdir.  

  www.OyuncuBilgisi.com

           Yer Sağlayıcımız
  ŞekerShell Hosting, VPN, Dedicated, Sunucu